Weterynarz, przychodnia weterynaryjna, lecznica weterynaryjna Nasza Kadra - Warszawa, Praga
We speak english
Towarzystwo Weterynaryjne
pleng
Przychodnia Weterynaryjna
ul. Kijowska 11, 03-743 Warszawa
tel. (22) 22 687 00
kom. 510 00 67 68

pon - pt: 10:00 - 20:00, sob - nd: 10:00 - 15:00
Udostepnij:

lek. wet. Renata Dziedzic

r.dziedzic@weterynarz-praga.waw.pl

Specjalność: interna, choroby wewnętrzne psów i kotów, szczególne zainteresowania to cukrzyca

Uczelnia:

  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Wydział Medycyny Weterynaryjnej (rok ukończenia: 2005)

  • Uniwersytet Warmińsko Mazurski – "Uzyskany tytuł: Specjalista Chorób wewnętrznych psów i kotów "

Wybrane kursy i szkolenia:

  • Rozród kotów oraz niepłodność suk, przypadki kliniczne (prowadzenie: prof. dr hab. Stefano Romagnoli z Faculty of Veterinary Medicine, University of Padova),

  • Aktualne problemy diagnostyki i terapii chorób wewnętrznych psów i kotów (prowadzenie: prof. dr hab. Andrzej Depta, prof. dr hab. Józef Nicpoń)

  • Profilaktyka oraz leczenie chorób zakaźnych u psów i kotów (prowadzenie: prof. dr hab. n wet. Tadeusz Frymus)

Opis: Studia na SGGW w Warszawie, Pani Renata ukończyła z oceną bardzo dobrą. Już od trzeciego roku rozpoczęła zdobywanie wiedzy praktycznej w ramach licznych stażów i praktyk. Po ukończeniu studiów kontynuowała swoją edukacje na licznych kursach i szkoleniach, Obecnie poszerza swoją wiedzę uczęszczając na podyplomowe studia specjalistyczne prowadzone przez uznanych w świecie specjalistów z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego, na kierunku "Choroby wewnętrzne psów i kotów". Ukończenie w przyszłym roku wspomnianych studiów zaowocuje oficjalnym tytułem "Specjalista chorób wewnętrznych".
Pani Doktor od wczesnych lat swojego życia dzieliła ognisko domowe z różnymi gatunkami "braci mniejszych". Obecnie jest "dumną" właścicielką yorka i berneńskiego psa pasterskiego. Jak sama twierdzi, wybór kierunku studiów oraz zawodowej drogi życiowej był naturalną konsekwencją silnej relacji nawiązywanej z kolejnymi zwierzętami, przebywającymi w domu, na różnych etapach jej życia.
Weterynaria jest dla Pani Renaty nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją życiową. Postawa taka pozwala na osiąganie licznych sukcesów w niewątpliwie trudnej dziedzinie wiedzy jaką jest diagnostyka weterynaryjna.

« Powrót